יום ראשון, 1 בדצמבר 2019

אלי אהרונסון – משנה את כללי המשחק בענף הנדל"ן

אלי אהרונסון, מנכ"ל חברת "אלנור הנדסה ואדריכלות", נחשב לאחד מיזמי הבנייה המוערכים ביותר בישראל. אהרונסון מנהל בהצלחה את החברה המתמחה בייזום ובניית פרויקטים במגוון קיבוצים, מושבים וערים ברחבי ישראל, לחברה ותק של למעלה מ-30 שנים בענף הבנייה ויזמות נדל"ן. 
כמנכ"ל החברה הוא מוביל אותה להצלחה עסקית חסרת תקדים לאור ניסיונו הרב, אך בעיקר בגלל יכולותיו הוורסטיליות במגוון תחומים והרעיונות המתקדמים ופורצי הדרך שהוא מציע ללקוחות החברה, כמובן בעזרת צוות ניהול בעל ניסיון עשיר בענף הבנייה והיזמות.   
סיפור ההצלחה של אהרונסון נראה כלקוח מסרט קולנוע מרתק ומרגש, בגיל 8 כילד להורים שעלו מהודו, הוא נאלץ לצאת לעבודה כדי לסייע בפרנסת המשפחה. במקביל לעבודה המפרכת בחקלאות אהרונסון השקיע את מיטב מרצו בלימודים וסיים את בית הספר בהצטיינות. עם סיום לימודיו הוא התגייס לצה"ל ושירת בצבא כ-24 שנים, במהלך התקופה הממושכת הוא החל כמפקד פלוגה, מונה למפקד גדוד בגיל צעיר ושימש כסגן מפקד חטיבה. ניסיונו הצבאי בא לידי ביטוי בקריירה שלו באזרחות.
בין השאר, אלי אהרונסון הוא אדם בעל השכלה רחבה ומעמיקה, ברשותו תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, תואר שני במנהל עסקים והוא סיים בהצלחה קורס דירקטורים, מגוון קורסים מתקדמים בשוק ההון וקורסים בניהול פרויקטים בענף הנדל"ן. במקביל ללימודיו במוסדות האקדמיה אהרונסון עבד בארגונים מובילים במגזר הציבורי והפרטי, בין היתר שימש כמנכ"ל חברות וכיושב ראש דירקטוריון. תפקידי הניהול הבכירים הכינו אותו לקראת פריצת הדרך שהוא מתווה כיום בענף הנדל"ן, לדוגמה שיתוף פעולה מלא של הדיירים העתידיים בתהליכי הביצוע של הפרויקט.
אלי אהרונסון

מגשים את חלומות הלקוח

אלי אהרונסון ידוע כאיש עסקים מצליח, כיזם סדרתי וכפורץ דרך בכל התחומים בהם הוא עוסק. לאורך כל השנים הוא יוזם פרויקטים בתחומים כגון נדל"ן, טכנולוגיה, סחר בינלאומי ועוד. ניסיון החיים, הידע המקצועי והרצון להתפתח ולהפוך את העולם למקום טוב יותר – כל אלו ועוד הובילו אותו לפתח שיטות עבודה חדשניות וייחודיות.
כך לדוגמה, כמנכ"ל חברת הבנייה "אלנור הנדסה ואדריכלות", אהרונסון גייס צוות מנהלים צעיר ויצירתי, כל המנהלים בעלי הכשרה מקצועית וניסיון עשיר בענף הנדל"ן ויזמות הבניה. בעזרת הצוות, בראשו הוא עומד, אהרונסון דואג לשים את כל הלקוחות בראש מעייני החברה. הגישה החדשנית ופורצת הדרך שהוא התווה בחברה המצליחה כוללת בין השאר שקיפות מלאה כלפי הדירים העתידיים, שיתוף מידע מלא אחר התקדמות הפרויקט ושלבי הבניה, ובנוסף הוא דואג לצאת לסיורים משותפים עם הלקוחות באתרי הבניה השונים. 
כך הלקוחות זוכים לשקט נפשי, הם מרגישים בטוחים, והם גם זוכים לפירוט אודות הבנייה, יכולים לשאול שאלות, לקבל יעוץ מקצועי וליהנות מליווי צמוד של צוות החברה והמנכ"ל, כולל ליווי צמוד של אדריכלית מקצועית.
דלת משרדו של אהרונסון פתוחה תמיד בפני הלקוחות וכמובן בפני עובדי החברה. בכל פרויקט החברה מקפידה על עמידה בלוחות זמנים, בנייה בשיטות מתקדמות ועל ידי חומרים איכותיים העומדים בתקנים המחמירים ביותר, ואדריכלית מטעם החברה מלווה את הלקוחות, מייעצת להם ומסייעת להם לקבל החלטות נכונות, משתלמות ושקולות.  
חשוב לציין כי במהלך הסיורים המשותפים באתרי הבנייה יחד עם הלקוחות והדיירים העתידים העומדים לאכלס את הדירות, אהרונסון מציג בפניהם את התקדמות הבנייה בהתאם לתוכניות, הוא מגדיל לעשות ומראה לכל דייר היכן ימוקמו כלים סניטרים, נקודות מים וחשמל, חיפויי קירות ועוד. אלו שלבים קריטיים בבנייה לכן מעורבות הלקוח חשובה, כך הלקוח בוחן האם התוכנית והביצוע בפועל תואמים לדרישותיו, ובהתאם לצורך מבצעים שינויים כדי להגשים ללקוח את כל חלומותיו. 

רשתות חברתיות של אלי אהרונסון:

אינדקסים נוספים על אלי אהרונסון:אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה